Karta Stałego Klienta Waxappeal

 

Karta Stałego Klienta Waxappeal

Opublikowano przez Joanna Woźniczak in Bez kategorii 10 sie 2015

Obraz 019

 

Dla wszystkich naszych wyjątkowych klientów przygotowaliśmy specjalną Kartę Stałego Klienta, która zapewnia Wam wspaniały gratis – darmowy zabieg w kwocie będącej średnią kwot wydanych na 9 pozostałych zabiegów.

Co wystarczy zrobić? To niezmiernie proste !

1. Zadeklarować chęć przystąpienia do naszego programu dla Stałych Klientów Waxappeal – podać swoje dane, które będą wykorzystywane tylko i wyłącznie do przesyłania specjalnych ofert Waxappeal oraz do kontaktu Waxappeal w kwestiach związanych z wykonanym zabiegiem.

2. W trakcie każdej wizyty wpisujemy na Karcie Stałego Klienta kwotę zabiegu, z jakiego skorzystaliście.

3. Wartość 10-go zabiegu jest średnią kwot za pozostałe 9 zabiegów.

4. Karta jest ważna przez okres 12 miesięcy od daty pierwszego zabiegu i w tym czasie musi nastąpić wykorzystanie 10-go, gratisowego zabiegu. W przeciwnym razie karta, zebrane punkty oraz darmowy zabieg przepadają.

5. W przypadku, jeśli wartość zabiegu gratisowego jest niższa, niż wartość zabiegu, który chcecie wykonać, możecie dopłacić różnicę kartą lub gotówką u nas w salonie.

6. Karta Stałego Klienta Waxappeal jest kartą imienną i nie może być przekazywana osobom trzecim.

Doceniamy naszych klientów, dlatego dajemy Wam wszystko, co najlepsze – Najlepszą depilację woskiem macie u nas zawsze w gratisie, a dodatkowo możecie zyskać darmowy zabieg.

Czy to nie wspaniałe?