Na czym pracujemy? / Woski LYCON i Depilève

 

Wszystko za sprawą fenomenalnych wosków Lycon i Depileve.

Na czym pracujemy?

Najlepsze dla najlepszych!

Chcemy zaproponować Wam niezwykłą podróż do świata depilacji. Jako jedni z pierwszych na rynku oferujemy Wam nie tylko usługę depilacji, ale niesamowite doświadczenie, jakie uzyskacie w trakcie wykonywania zabiegu.

Wszystko za sprawą fenomenalnego wosku Lycon. Nie obiecujemy Wam nieosiągalnego – My Wam zapewniamy nieosiągalne. Jako jedni z pierwszych chcemy Wam pokazać, że depilacja nie musi boleć. Dzięki woskom Lycon zminimalizujemy do granic możliwości ból, tak by był prawie nieodczuwalny.

Dlaczego LYCON?

Firma LYCON działa w Australii od 1978 roku. Jest znana w ponad 45 krajach świata. W maju 2011 roku miała swoją premierę również w Pol­sce. LYCON cieszy się zaufaniem najlepszych Salonów Kosmetycznych i SPA. Metoda depilacji LYCON zdobyła wielką popularność wśród gwiazd, takich jak: Victora Beckham, Sienna Miller, Emily Blunt i wielu innych.

Woski LYCON komponowane z najwyższej jakości żywic naturalnych, wosku pszczelego z zastosowaniem pobudzającej zmysły aromaterapii, zapewniają doskonałe rezultaty usuwając uporczywe włoski nawet o długości 1mm. Jednocześnie, dzięki swojej niskiej temperaturze topnienia, elastyczności i delikatności zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry, tak aby klient był w pełni zadowolony.

Zapraszamy Was do świata wosków twardych Hot Wax, miękkich Strip Wax oraz niepowtarzalnych wosków twardych do cienkiej aplikacji Lycojet.

LYCON – wyjątkowa depilacja

  • Dzięki możliwości aplikacji wosku twardego do 5 razy na to samo miejsce oraz dzięki możliwości aplikacji wosku na czerwień warg przy depilacji „wąsika”, a także na śluzówkę przy depilacji brazy­lijskiej doświadczycie niezwykle precyzyjnej depilacji bez podrażnień

  • Nie musicie czekać, aż włosy będą nadmiernie długie, ponie­waż woskiem twardym usuniemy delikatny włos o długości nawet 1 mm

  • Po depilacji woskiem miękkim ubranie nie przyklei się do Twojej skóry, ponieważ woski miękkie nie pozostawiają naskórka lepkim

  • Urzekające zapachy pobudzającej aromaterapii koją zmysły pod­czas zabiegu

  • Piękne kolory sprawią Tobie niezwykłą przyjemność

  • Twoja skóra pozostanie jedwabiście miękka i nawilżona po zabie­gu, a wysokiej jakości składniki wosku i produktów uzupełniających zapewnią ekskluzywność całego zabiegu

Depilève – światowy lider

Marka Depileve to Światowy lider w depilacji profesjonalnej od ponad 30-stu lat obecna
w 96 krajach na 6 kontynentach.

Woski Depileve w odróżnieniu od innych wosków na rynku, mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych,co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością.Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Woski Film Wax, jedne z najbardziej plastycznych z oferowanych na rynku wosków powodują, że proces odrastania włosa jest kilkakrotnie spowolniony.

Naturalny skład produktów

Zawartość żywicy naturalnej w woskach Depileve wynosi ponad 70%. Dodatek wyciągów roślinnych z azulenu, lawendy, masła karite, oliwy z oliwek i innych cennych składników powoduje, że depilację Depileve można dopasować indywidualnie do potrzeb nawet najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry.