Opinie / Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze

 

Wasze opinie o naszym Studio!

Prześlij swoją opinię. Kliknij i wypełnij formularz teraz!

 

Gratuluję Wax appeal!!!!

Pierwszy raz poddałam się depilacji tzw głębokiego bikini. Byłam pełna obaw; ból, skrępowanie i wygląd skóry po. Zabieg wykonano wspaniale. Pełen profesjonalizm, żadnego skrępowania. Pani Asia prowadząc swobodną rozmowę podczas depilacji umiejętnie usuwała kolejne partie włosów. Nie będę oszukiwać, że nie boli. Boli, ale można wytrzymać i co ważniejsze jest to ból krótkotrwały. Już po paru godzinach ustąpiło podrażnienie skóry (lekkie zaczerwienienie). skóra jest gładka jak u niemowlaka, żadnych podrażnień, skaleczeń. Gratulację za umiejętności.

Renata
Poznań

Wax Appeal NAJLEPSI

Od wielu lat stosuje depilacje woskiem, ale dopiero teraz wiem co to dobrze wykonana depilacja. Pierwszy raz się zdecydowałam na depilacje brazylijską w Wax Appeal i nie żałuje. Szybko, profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Gorąco polecam :)

Marta
Poznań

Rewelacja

Już dawno szukałam miejsca gdzie mogłabym zrobić Brazyliane ale w wielu salonach do których dzwoniłam zawsze mi odmawiano mówiąc ze takiego zabiegu się nie wykonuje. Juz prawie odpuściłam sobie moje poszukiwania meczac się z maszynką - a tu proszę -w Wax appeal Pani wykonała mi zabieg o jaki mi chodzilo☺Można? Mozna

Magda
poznan

Jesteście super!

Przejazdem w poznaniu skorzystalam z usług - bomba. Szybko i bardzo profesjonalnie. Luksusowe wnętrze, przystępna cena. Ciekawe czy poziom się utrzyma. Mam nadzieje ze bedzie tak dalej! Chetnie skorzystam w moim miescie jak juz salon sie tu otworzy.

Anna
Lublin

Pole wymagane

Twoje imię lub imię i nazwisko

Twój adres e-mail

Skąd jesteś?

Co o nas myślisz? Czy jesteś zadowolony / zadowolona z usług Wax Appeal?

Jeśli chcesz wyślij nam swoje zdjęcie!